Kullanım Koşulları

Siz ve Tasaco Arasındaki Kullanım Koşulları Antlaşması

Telif hakkı

Tasaco bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, bilgileri ve görsel unsurları önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Metinler, resimler, çizimler, ses, animasyon, video dosyaları telif hakkına tabidir. Bu düzenlemeler ticari kullanım amacıyla kopya edilemez, değiştirilemez, dağıtılamaz veya diğer sitelere gönderilemez.

Markalar

Aksi belirtilmedikçe, Tasaco internet sitesinde yer alan tüm markalar, şirket logoları ve amblemleri marka haklarına tabidir.

İleriye yönelik ifadeler

Bu sitede “öngörmek”, “inanmak”, “hesaplamak”, “ummak”, “planlamak”, ve “tasarlamak” gibi ileriye yönelik ifadeler, Tasaco’ nın ifade tarihindeki geleceğe yönelik görüşlerini yansıtmaktadır, risklere ve belirsizliklere maruzdur. Genel ekonomik ve ticari şartlardaki değişiklikler, rakip veya yeni ürünlerin ve hizmetlerin piyasaya sürülmesi, ticari stratejik kararlardaki değişiklikler fiili sonuçların burada öngörülenlerden önemli ölçüde farklı olmasına sebep olabilir. Tasaco’ nın gelecekle ilgili öngörüler ve terminler içeren bu ifadeleri güncelleme zorunluluğu yoktur.

Sorumluluğun sınırlandırılması

Tasaco bu internet sitesinde verilen bilgilerin doğruluklarını, yanlış veya eksik bilgi içermediklerini garanti etmemektedir ve bu bilgilerdeki hatalar nedeniyle sorumlu değildir. Güncel ve geçerli bilgiler için bölgenizdeki bayi ile temasa geçiniz. Bu internet sitesi, Tasaco’ nın kontrolünde olmayan dış siteler ile bağlantılar içerir. Bu bağlantılar kullanıcıların kolaylığı için sağlanmaktadır ve bağlantılı herhangi bir sitenin içeriği Tasaco tarafından onaylanmamıştır. Bu siteler ile ilgili sorumluluk kullanıcıya aittir.