Gizlilik İlkeleri

Toplanan Kişisel Bilgileriniz

İnternet sitemizi ziyaret ederken kendinizi güvende hissetmeniz için kişisel bilgilerinizin korunması ve saklanması hususu en önemli ilkelerimizden biridir. Internet sitemizi ziyaretiniz sırasında toplanan kişisel bilgileriniz, geçerli yasal izinler çerçevesinde işlem görmektedir.

Kişisel bilgilerin toplanması ve saklanması

Tasaco internet sitesini ziyaretiniz esnasında, internet servis sağlayıcısı aracılığıyla, sitemize ulaştığınız internet sitesinin ismi, ziyaret tarihiniz ve süresi bilgileri otomatik olarak kaydedilir. Ziyaretçilerin tercihlerinin takip edilmesi ve buna bağlı olarak internet sitesinin geliştirilmesi amacıyla bilgi belirteci “cookie” atılabilir. İlave kişisel bilgileriniz ancak kendi isteğinizle vermeniz halinde ve onayınızla saklanır.

Kişisel bilgilerin kullanılması

Kişisel bilgileriniz internet sitesinin geliştirilmesi ve daha etkin hizmet verebilmek amacıyla pazarlama, pazar araştırması, müşteri memnuniyeti gibi çalışmalarda ihtiyaç duyulduğu ölçüde kullanılacaktır. Tasaco bu bilgileri aynı amaçlar doğrultusunda yetkili satıcılarına aktarabilir. Bilgileriniz, ürünler ve hizmetler hakkında sizi bilgilendirmek ve gerektiğinde görüşünüzü almak amacıyla kullanılabilir. Size ulaşılmasını istemezseniz, bunu belirtmeniz halinde kişisel bilgilerinizin kullanılmasını engelleyebilirsiniz.

Güvenlik

Saklanan bilgilerinizin yanlışlıkla veya kasten kötüye kullanılmasını, tahrip edilmesini veya yetkisiz kişilerin eline geçmesini önlemek amacıyla yeni teknolojilere göre sürekli güncellenen ve iyileştirilen teknik ve kurumsal güvenlik tedbirleri alınmaktadır. İnternetin yapısı gereği bilgileriniz internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından kullanılmasından Tasaco sorumlu değildir. Yasal zorunluluklar haricinde, kişisel bilgilerinizin onayınız dışında kullanılması ve paylaşılması söz konusu olmayacaktır. Bilgilerinize sadece, gerekli tecrübeye ve erişim yetkisine sahip, gizliliğe saygı gösterilmesi ve kurallara riayet edilmesi hususunda yükümlü kılınmış Tasaco çalışanları ulaşabilmektedir.